HAKKIMIZDA

Petpazar.com 2019 yılında Hakan Erozan tarafından kurulan ve drop shipping sistemi ile çalışan online e-ticaret sistemidir.Sanal mağazamızda amaçlanan özellikle yerli üretimi destekleyerek kaliteli, uygun fiyatlı ürün ve malzemeleri  hobici ve üreticilere sunmaktır.Kaliteli ve hızlı hizmeti ilke edinen şirketimiz siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteyi, en uygun fiyata sunabilme prensibi ile çalışmalarına devam edecektir.

Bizim için güvenilir ve dürüst olmak her şeyden önce gelir, müşterilerimizle dürüst ve ahlaki bir işbirliği içinde oluruz. Uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler bizim için önemlidir. Ürünlerimizi taahhüd ettiğimiz zamanda ve verilen sözlere uygun şekilde ulaştırırız.

İşini bilinçli yapan, çözüm bulan, üstün performans gösteren ve hedefleri doğrultusunda insiyatif kullanabilen kişilerle çalışır, başarımızı paylaşırız.

Hızla gelişen sektör ve pazar koşullarına göre hareket kabiliyetimizi üst noktalarda tutup, her koşulda yoğun rekabet ortamı içerisinde yerimizi koruruz.Pazarı sürekli kontrol edip, tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde, en iyi olana odaklı olarak kendimizi sürekli geliştiririz. Değişime her zaman açığız.

Tedarikten sevkiyata kadar tüm aşamalarda müşteri odaklı bir kalite ve hizmet prensibi içerisinde müşteri memnuniyetini hedef alan kalite yaklaşımını kabul ederiz.

Kaliteli ürünleri tedarik edip, mükemmel bir hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarımızın devamlılığını sağlamak, bunu da tüm kanatlı camiasının kabul edilebilirlik şartları çerçevesinde sunabilmek bizim için önemlidir.